Anuschka on noorte lemmik! Ei lagune keetes ega ole vesine. Kasutustüüp A-B, kvaliteetne salatikartul, mugulad ei lagune keetmisel. Mugul säilitab peale keetmist selge kollase värvuse.
Suurem suurus - 5kg 10€ (2€/kg), 10kg 18€ (1.80€/kg), 25kg 40€ (1.60€/kg)Keskmine suurus ("kanamunad") 5kg 7.50€(1.50€/kg), 10kg 12€(1.20€/kg) 25kg 30€ (1.20€/kg)