Danina on Mäetoa kõige uuem sort.
Väga kollane kōvem kartul. Kasutustüüp AB. Praadimiseks, salatiks, keetmiseks, ühepaja toit, supp.
Väga kollane kōvem kartul. Kasutustüüp AB. Praadimiseks, salatiks, keetmiseks, ühepaja toit, supp.
Suurem suurus - 5kg 10€ (2€/kg), 10kg 18€ (1.80/€kg), 25kg 40€ (1.60€/kg)
Keskmine suurus - 5kg 7.50€ (1.50€/kg), 10kg 12€(1.20€/kg), 25kg 30.- (1.20€/kg)