Krõmpsuv ja mahlane lühike kurk on sobilik nii toorelt tarvitamiseks kui marineerimiseks/värskelt hapendamiseks.
Hetkel hind:
Mahe kurk 4€/kg
Vōi
3kg 10.50€ (3.50€/kg)
5kg 16€ (3.20€/kg)
10kg 30€ (3€/kg)
Mahe kurk 4€/kg
Vōi
3kg 10.50€ (3.50€/kg)
5kg 16€ (3.20€/kg)
10kg 30€ (3€/kg)